در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران که از 21 تا 24 مرداد ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، بازدیدکنندگان سالن اختصاصی سوپرپایپ، در بیستمین سال فعالیت این شرکت با محصولات جدیدی آشنا شدند که در صرفه‌جویی مصرف انرژی، دسترسی آسان به آب و مدیریت آن و اصلاح تامین هوای مورد نیاز سیستم فاضلابی ساختمان‌ها، کاربرد دارند؛

 

پمپ سیرکولاتور هوشمند ویلو سری Yonos MAXO

این پمپ هوشمند به نسل جدید موتورهای EC ویلو مجهز شده ‌است و در شرایط خارج از پیک مصرف، با کاهش اتوماتیک دور موتور، 80% مصرف انرژی را پایین می‌آورد. Yonos MAXO برای انواع سیستمهای گرمایشی با آب گرم، تهویه مطبوع، مدارهای بسته سرمایشی و سیستمهای سیرکولاسیون صنعتی کاربرد دارد.

 

Super Pipe 960529 Pic3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سوپرونت سری H

این سوپرونت ترکیب هوشمندانه‌ای از سیفون و سوپرونت است که علاوه بر انجام کارکرد در سیفون‌های روشویی موجود در بازار، با تامین هوای مورد نیاز گروه‌های کوچک سیستم فاضلابی مثل یک آشپزخانه یا سرویس بهداشتی از بروز پدیده سیفوناژ و تخلیه تله آب‌ هوابند موجود در قسمت سیفون جلوگیری می‌کند.

 

Super Pipe 960529 Pic2

 

سوپروالو سری I

سوکت یا پریز آب! یک شیر جدید و متفاوت از سوپرپایپ برای دسترسی آسان و سریع به جریان آب است. با استفاده از سوپروالو I برای نصب یک وسیله، به قطع آب نیازی نیست.

سوپروالو I در فضاهای مشاع برای مدیریت مصرف و جلوگیری از استفاده غیر مجاز آب به‌کار می‌رود و از آن به‌ عنوان یک شیر مستقل مثل شیر پیسوار نیز استفاده می‌شود.

 

Super Pipe 960529 Pic1