سوپرپایپ پمپ سیرکولاتور هوشمند کم مصرف عرضه کرد

برای اولین بار در ایران، پمپ سیرکولاتور هوشمند کم مصرف وارد بازار تأسیسات شد. این پمپ هوشمند که مصرف انرژی را تا 80% کاهش می‌دهد، محصول شرکت ویلو آلمان است و توسط شرکت سوپرپایپ اینترناشنال (عضو انجمن صنعت تأسیسات) عرضه می‌شود.

شرکت آلمانی ویلو با سابقه‌ای 140 ساله در صنعت پمپ، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پمپ‌های پربازده و کم مصرف است که به تازگی جایزه صنعت پایدار در حفظ محیط زیست آلمان را دریافت کرده است. همکاری سوپرپایپ با این شرکت آلمانی از آن جهت اهمیت دارد که ضرورت کاهش مصرف انرژی در کشور ما بیش از گذشته درک شده است و مسئولان هشدار می‌دهند که عدم توجه و برنامه‌ریزی در مورد کاهش مصرف انرژی ایران را در آینده با چالشهای جدی زیست محیطی و تأمین انرژی مواجه خواهد کرد.

سوپرپایپ نخستین بار در نمایشگاه صنعت تأسیسات تهران پمپ سیرکولاتور هوشمند و کم مصرف ویلو، سری YONOS MAXO را رونمایی کرد و در سمینارهای گوناگون از جمله سومین همایش ملی ساختمان پایدار و مصرف بهینه انرژی، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با حضور مهندسان و کارشناسان تأسیسات به تشریح ویژگی‌ها و مزیت‌های آن پرداخت.

سوپرپایپ از آغاز فعالیت در زمینه پمپ، با ایجاد زیرساخت‌های لازم، خدمات مورد نیاز را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که مهم‌ترین آنها ارتقای سطح دانش فنی پمپ در کشور است و از طریق آموزش‌های مستقیم، برگزاری کارگاه‌ها و سمینارها، چاپ کتاب‌ و منابع مورد نیاز انجام می‌شود. همچنین ارایه مشاوره انتخاب پمپ، تحویل فوری کالا، تعمیرات و تأمین قطعات یدکی، از جمله خدمات دیگر سوپرپایپ به مشتریان خود است.

www.superpipe.ir

pump Yonos 961021