فمیلی محصولات سوپرپایپ در نرم‌افزار Revit 

Revit  نرم‌افزاری است که مدل‌سازی سه بعدی اجزای ساختمان از جمله تأسیسات، معماری و سازه را انجام می‌دهد و سوپرپایپ (عضو انجمن صنعت تأسیسات) نخستین شرکتی است که در ایران برای تهیه و ارائه  فمیلی محصولات خود دراین نرم‌افزار اقدام کرده است. با استفاده از این فمیلی‌ها طراحان، مهندسان مشاور تأسیسات و کاربران نرم‌افزار می‌توانند مدل‌سازی سه بعدی تأسیسات ساختمان را با کیفیت و جزییات بسیار دقیق انجام دهند.

Revit 971004

 

ترموستات‌های جدید سوپرپایپ

ترموستات دو خروجی سوپرپایپ (عضو انجمن صنعت تأسیسات) با طرح جدید، بسیار ظریف و زیباست و به صورت توکار نصب می‌شود. طراحی این ترموستات است که نصب آن‌را در هر جعبه پریز ممکن می‌کند.ترموستات جدید بگونه ای لمسی است و با دو خروجی همزمان می‌تواند با استفاده از ترمینال ویژه R10 به پنج سرشیر برقی فرمان دهد و با روشن شدن چراغ سیگنال، کاربر را از درستی عملکرد سیستم مطمئن ‌سازد. در این ترموستات کالیبراسیون دما پیش‌بینی شده و حالت آنتی فریز برای پیش‌گیری از یخ‌زدگی، در دمای 5 درجه به‌صورت خودکار سیستم را روشن می‌کند.

 

Termostat 1 971004Termostat 971004

 

مهاربند سوپرفیکس

قطعه مهاربند سوپرفیکس که به‌ تازگی در سبد کالای سیستم بست و ساپورت سوپرفیکس قرار گرفته که متشکل از یک استوانه تو پر که در سایز T10و T8 قلاویز شده و با روکش گالوانیزه و آبکاری کرومات عرضه می‌شود. این قطعه می‌تواند بست‌هایی را مهار کند که برای هدایت لوله‌ها در مسیرهای افقی و عمودی نصب شده‌اند و در اثر زلزله به‌حرکت در می‌آیند. با استفاده از مهاربند نقاط اتکای بست تا پنج نقطه افزایش می یابد و ایمنی سیستم  بیشتر می‌شود.

 

Maharband Superfix 971004      

 

بست عایق

بست عایق راه‌حل جدید سوپرپایپ برای رفع مشکلات ناشی از استفاده چسب عایق در نصب لوله‌کشی گرمایش کفی است.

استفاده از چسب عایق برای فیکس کردن ورق حبابدار متالایز به یونولیت علاوه بر کاهش سرعت اجرا، با ریسک‌هایی مانند انتشار بو و گاز، احتمال خطر آتش‌سوزی، احتمال خوردگی یونولیت و محدودیت تاریخ مصرف چسب نیز همراه است که با جایگزین شدن بست عایق به‌طور کامل رفع می‌شود.

 

Bast Ayegh 971004

 

سوپرپایپ CAD

نخستین نرم‌افزار تخصصی بومی‌شده ایران برای طراحی سیستم‌های تأسیساتی ساختمان

سوپرپایپ (عضو انجمن صنعت تأسیسات) CAD یک بسته نرم افزاری است که با استفاده از آن، کارطراحی تا تهیه نقشه خروجی سیستم آبرسانی، فاضلابی و گرمایش‌کفی، لوله‌کشی رادیاتور و همچنین محاسبه دقیق بارحرارتی، فهرست اقلام و برآورد قیمت را با دقت زیاد می‌توان انجام داد.این نرم‌افزار به سفارش سوپرپایپ که تنها دارنده این دانش فنی است، توسط یکی از معتبرترین شرکت‌های اروپایی تولید و بر اساس محصولات و سیستم‌های سوپرپایپ بومی‌سازی شده است. سوپرپایپ CAD دارای همه جزییاتی است که یک طراح تأسیسات ممکن است به آنها نیاز داشته باشد. برای استفاده آسا‌ن‌تر ، اطلاعات آب و هوایی شهرهای ایران و مصالح ساختمانی مورد استفاده مطابق مبحث 19 مقررات ملی هم به آن اضافه شده است. باتوجه به اهمیت طراحی حرفه ای و درست برای تضمین عملکرد صحیح سیستم گرمایش کفی و سیستم فاضلابی، سوپرپایپ با عرضه این نرم افزار، ابزاری قابل اطمینان را در اختیار طراحان تأسیسات قرار داده است.

 

Super Cad 971004